22 listopada 2016 roku o godz. 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) rozpocznie się trzecia edycja brunchu naukowo-biznesowego „Miliard w patencie”, adresowanego do przedstawicieli firm sektora prywatnego, naukowców oraz inwestorów kapitałowych, a także wszystkich zainteresowanych.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną rozwiązania Uniwersytetu Śląskiego oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w konkretnych obszarach tematycznych („LQT” oraz „Medycyna i farmacja”), nawiązanie kooperacji między partnerami biznesowymi i naukowymi w formule B2B, a także identyfikacja projektów w celu przyszłej komercjalizacji wyników badań naukowych.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają szczegółowe informacje w zakresie prezentowanych rozwiązań naukowych, będą mieli możliwość prowadzenia indywidualnych rozmów z twórcami oraz zdobędą wiedzę na temat charakteru działalności spółki celowej wśród inwestorów. Wydarzenie, przyjmujące formułę aktywnego networkingu, pozwoli tworzyć nowe interdyscyplinarne relacje będące podstawą przyszłych projektów badawczo-wdrożeniowych.

Potwierdzenie obecności należy przesyłać za pośrednictwem

strony: https://spinus.pl/miliard3.

Brunch  odbędzie się w ramach festiwalu innowacji INnO KATOwice 2016. Organizatorami wydarzenia są spółka celowa SPIN-US, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

[Przesłano przez: Barbara Jarzębska]