Baner przedszkola

Informujemy, że żłobek BAJKOWA KRAINA otworzył nową placówkę przy ulicy Powstańców 25 A w Katowicach.

Dla dzieci studentów, doktorantów oraz pracowników Uczelni zostało przygotowanych 20 miejsc.
Opłata za opiekę nad dzieckiem wraz z wyżywieniem będzie wynosiła miesięcznie 350,00 zł.

Żłobek Bajkowa Kraina ma również swoje oddziały w następujących miejscach:
1. ul. Józefowska 5, 40-144 Katowice,
2. ul. Hajducka 17 , 41-500 Chorzów

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt z:
Sabina Mazur
Bajkowa Kraina
ul. Józefowska 5, Katowice
tel.: 517301355, 517301577

W przypadku niewykorzystania miejsc, o których mowa powyżej oraz wyrażenia zgody przez Uczelnię, opieką może zostać objęte dziecko innej osoby.

[Przesłano przez: A.Wilk]