Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Uwaga

Zajęcia będą odbywać się we wtorki każdego miesiąca w sali 101, budynek Muza ul. Warszawska 2 w Sosnowcu:

• I grupa: 9.30 - 10.30
  • II grupa 10.30 - 11.30

Zapisy przyjmuje telefonicznie Pani Zofia Cyba (tel. 510 349 956), opłata za I semestr 110 zł. wpłatę należy dokonać dnia 4 lub 5 września 2017 r. w godzinach 11.00 - 12.00 kampus E pokój 12 ul. Jedności 8

Zapraszamy Samorząd UTW

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

Uwaga

Samorząd UTW organizuje wycieczkę do Kiełkowic na pieczonki 07 września 2017 r (czwartek). Koszt wycieczki 65 zł (przejazd, ubezpieczenie, całodzienne wyżywienie).

Uwaga

Dyżury Samorządu UTW w roku akademickim 2017/2018 odbywać się będą w środę po wtorkowym wykładzie w godzinach 9.00-10.00 w Kampusie E pokój 12 ul. Jedności 8 w Sosnowcu

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec]

w dniu 6.06.2017 r. - koszt 50 zł/ osoba

W programie wycieczki jest zwiedzanie:
- Teatrum Anatomicum (Muzeum Medyczne)
- Teatru Starego
- Kamienicy Hipolitów
- Ogrodu Botanicznego
Zbiórka o godz. 7.45 przy Teatrze Zagłębia w Sosnowcu
Odjazd godz. 8.00 z parkingu Teatru Zagłębia
Serdecznie Zapraszamy - są jeszcze wolne miejsca!!
Zapisy telefonicznie u p. Zosi Cyby tel. 510 349 956

Samorząd UTW Sosnowiec

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

Uwaga

Ze względu na duże zainteresowanie projekcją filmu "Dalida. Skazana na miłość" w filmowym Klubie Seniora - zorganizowana zostanie dodatkowa projekcja w dniu 15 maja o godzinie 12.00.

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec]