images/s5_velocity/top_image.jpg

Zobacz Pokaż wszystkie

CDiSM
Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej
Dydaktyka oparta o najnowocześniejsze technologie. Dowiedz się więcej na stronie http://cdism.sum.edu.pl
Dział Nauki i Współpracy Międzynarodowej
Wejdź
Kształcenie Podyplomowe
Wejdź
Annales
Annales Academiae Medicae Silesiensis
(eISSN 1734-025X)
CAS, Index Copernicus (ICV 2014: 63,58, ocena znormalizowana 6,45), Polska Bibliografia Lekarska i Polish Scientific Journals Database, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego: 8 pkt.

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

SUM – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Użytkownik – każda osoba (internauta), która odwiedza stronę www (i wszystkie podstrony) pod którą dostępny jest Serwis.
Serwis - dostępny serwis internetowy SUM wraz z podstronami oraz stronami funkcjonującymi w domenie sum.edu.pl lub subdomenach (np.: poczta.sum.edu.pl)

• Dostosowania zawartości Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych. W szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb.
  • Utrzymania sesji Użytkownika (jeśli jest zalogowany), co oznacza, że Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie dokonywać logowania.
  • Tworzenia statystyk, które stanowią podstawę do analizy, w jaki sposób Użytkownicy korzystają ze stron internetowych.

• Takie, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu.
  • Takie, które umożliwiają zapamiętywanie wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik.